Kademe Atık

Kademe Atık Teknolojileri San. A.Ş. 2011 yılında, Albayrak Holding'in bünyesinde makina sektöründe üretime başlamıştır.

İstanbul’da ana merkezi ve satış ofisi ile faaliyet gösteren firmamız, Konya'da organize sanayi bölgesinde 1.000.000 m²’lik arazi üzerinde 20.000 m²’lik kapalı alanda; vakumlu ve kompakt yol süpürme araçları, konteyner yıkama makinası ve sıkıştırmalı çöp kasası üretimleri yapmaktadır.

Kademe; öncü ve yenilikçi yaklaşımı doğrultusunda, ileri teknolojinin sunduğu imkânları üretim süreçlerine en üst düzeyde aktararak yeni ürünlerle üretim gamını genişletmeyi, ürün ve hizmet kalitesini daha da arttırmayı, yurtiçi pazarın yanı sıra ihracat yaptığı ülkelerdeki konumunu güçlendirmeyi hedeflemiştir.

Güçlü AR-GE departmanı ile her siparişin yeni bir tasarımı gerekli kılabildiği sektörde, üstün mühendislik bilgisi sayesinde, değişik marka ve tipte araçlar üzerine hızlı bir şekilde ekipman tasarlama ve üretebilme yeteneği sunmaktadır. İmalatını gerçekleştirdiği ürünlere CE belgesi ve şirket kalite yönetimi için ISO 9001 belgesi alarak, kaliteli ve standartlara uygun imalat yapmayı başarmıştır.

İleri teknolojik makina parkuru ile üretim yapan tüm süreçlerde kalite ve müşteri memnuniyeti esas alan kaliteden ödün vermeden iş yapma anlayışı ile çalışan bir şirket olarak imalat ve satış sonrası servisi ile sektöründe lider konumdadır.

www.kademeatik.com