PAKİSTAN’DAN GRUBUMUZUN ATIK YÖNETİMİ YURT DIŞI GENEL KOORDİNATÖRÜ BÜNYAMİN KARACA’YA ÖDÜL.

Pakistan''ın Lahor şehrinde atık yönetimi hizmetinde bulunan ALBAYRAK Grubu şirketlerinden Yeşil Adamlar Atık Yönetimi yapmış olduğu çalışmalar ile Lahor''da etkisini hissettirmeye başladı. Pakistan Mühendislik Enstitüsü, atık yönetimi alanında ki modern hizmetlerin Lahor''a kazandırılması çalışmalarında ki gayretlerinden ötürü grubumuzun atık yönetimi yurt dışı genel koordinatörü Bünyamin Karaca''yı ''2012 Yılı Pakistan Mükemmeliyet Ödülü'' ne layık bulmuştur. 

Pakistan Mühendislik Enstitüsü Genel Müdürü Yunus javaid Opal plaket tesliminde , ''Albayrak Grubu temsilcisi Bünyamin Bey Lahor şehrimizi İstanbul gibi tertemiz yapmaya söz verdi. Bu amaçla Lahor''u en son teknolojik özelliklere sahip araç ve ekipmanlar ile donattı. Yollarımız tertemiz ve atıklar düzgün bir şekilde toplanıyor. Bünyamin bey, bu alanda gece gündüz hizmet gösteriyor. Bu ödül Albayrak Grubu nezdinde yapılanı hizmetlere göre çok küçük bir hediye olarak kabul ediyoruz'' şeklinde açıklama da bulunmuştur. 


Çevre Bakanlığı ile Enerji ve Orman Bakanlığı eski müsteşarlığı görevi sonrasında grubumuzun atık yönetimi yurt dışı genel koordinatör''lüğü görevini yürütmekte olan Sn. Bünyamin Karaca''yı almış olduğu ödülden dolayı kutlar başarılarının devamını dileriz.