KalDer Üye Kuruluşları Arasında Yerimizi Aldık

Albayrak Holding İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü olarak, 2009 yılında PERYÖN - Türkiye İnsan Yönetimi Derneği ile başladığımız kurumsal üyelik çalışmalarımıza bu yıl da KalDer - Türkiye Kalite Derneği ile devam ediyoruz. 

 

''Toplam Kalite Yönetimi ve EFQM Mükemmellik Modeli Türkiye Temsilcisi'' olan KalDer'e üyeliğimizi 2014 yılı Mart ayı itibarı ile gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Albayrak Grubu İK Koordinatörlüğü olarak KalDer ile başlattığımız iş birliğinin temel amacı; Grubumuz bünyesinde, kalite felsefesini önemseyen ve uygulayan bir yapı oluşturmaya katkı sağlamaktır. 

 

Birçok sektörde gerçekleştirdiğimiz yatırımlarla, geçmişten bugüne ülkemize ve milletimize daha kaliteli hizmet verebilmek için sürekli geliştirdiğimiz vizyonumuza, KalDer'in olumlu katkıları olacağını umuyoruz. Ayrıca Kalite Derneği'nin düzenli olarak organize ettiği eğitim, etkinlik, kongre, sempozyum,paylaşım konferansları ve dış değerlendirme hizmetlerinden elde edeceğimiz yeni bakış açılarıyla kurumumuza fayda sağlamayı arzuluyoruz. 

 

Üyelik sürecimizde desteklerini esirgemeyen Albayrak Holding İcra Kurulu Üyesi Sayın Mesut M. Albayrak'a, KalDer ekibine ve kurumsal üyeliğimizi kabul eden KalDer Yönetim Kurulu'na teşekkürlerimizi sunar, üyeliğimizin kurumumuz adına hayırlı olmasını temenni ederiz.

 

Türkiye'nin önde gelen ve İSO 500 arasında bulunan sanayi kuruluşları ile birlikte yer aldığımız KalDer üye listesine buradan ulaşabilirsiniz.