Albayrak Yelken Takımı Şampiyon OlduCorporate Games İstanbul yarışlarına katılan Albayrak Yelken Takımı, Opet, Total, Çimsa, Alcatel-Lucent, BSH, Ford-Otosan, Vodafone, JTI gibi markaların bulunduğu toplam 21 takım arasında şampiyon oldu. Albayrak Yelken Takımı, İngiltere de Haziran ayında düzenlenecek olan World Corporate Games yarışlarına, Corporate Games İstanbul-2014 Yelken Şampiyonu olarak katılma hakkını elde etti. 

Şirketlerarası spor organizasyonu olan Corporate Games heyecanlı yarışlara sahne oldu. 23 Mayıs ve 25 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen Corporate Games İstanbul yarışlarına 5 branşta 47 çalışanıyla katılan Albayrak Holding yelken branşında şampiyon oldu. Bu yıl 12'ncisi düzenlenen oyunlarda 165 kurumun 4057 çalışanı, 15 spor branşında mücadele etti. 

Opet, Total, Çimsa, Alcatel-Lucent, BSH, Ford-Otosan, Vodafone, JTI gibi markaların da bulunduğu ve 21 şirketin katıldığı yelken yarışlarında, 7 kişiden oluşan Albayrak Yelken Takımı birinci olmayı başardı.


ALBAYRAK, 2014 YELKEN ŞAMPİYONU OLARAK İNGİLTERE’DE YARIŞACAK

Corporate Games İstanbul oyunlarında yelken kategorisinde şampiyon olan Albayrak Yelken Takımı, 26-29 Haziran tarihlerinde Liverpool/İngiltere de düzenlenecek olan World Corporate Games yarışlarına, Corporate Games İstanbul-2014 Yelken Şampiyonu olarak katılma hakkını elde etti.

 

FİNAL SONUÇLARI 

1. Albayrak Holding

2. Limon Hosting

3. Opet

4. İlbak Holding 

5. BSH Ev Aletleri

6. Ford Otosan 

7. Unilever

8. Çimsa


ALBAYRAK YELKEN TAKIMI ÜYELERİ

Ahmet Kaldırım / Albayrak Holding /Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü 

Oğuz Batıgün / Albil / Mali İşler Müdürlüğü

Ömer Çelik / Albil / Bilgi İşlem

Emre Kıran / Albil / Yönetim Bilgi Sistemleri

Ramazan Yanıç / Albil / Yönetim Bilgi Sistemleri

Adem Çınar / Piri Medya / Bilgi İşlem

Gökhan Korhan / Albil / Satınalma